اپیلاسیون و وکس

اپیلاسیون و وکس

اپیلاسیون و وکس تخصصی ناهیرا – اپیلاسیون یکی از راههای از بین بردن موهای زائد و ناخواسته می باشد. در این روش موهای زائد از ریشه کنده میشوند، به همین علت طرفداران زیادی دارد تا دیرتر موهای زاید بدنشان رشد کند،

تخصصی ترین مرکز اپیلاسیون در خیابان ستارخان

مرکز تخصصی اپیلاسیون و کس  ناهیرا در محیطی آرام و با کادری مجرب و با سابقه کلیه خدمات اپیلاسیون و وکس خود را با مواد گیاهی اسپانیایی، خشاب شخصی و مواد یکبارمصرف در محیطی کاملا بهداشتی ارائه می کند. شما می‌توانید با خیال آسوده در مرکز تخصصی اپیلاسیون و وکس زیبایی خود را صد چندان کنید.

اپلاسیون و وکس یک راهکار خوب برای از بین بردن موهای زائد است. اپیلاسیون و وکس پوست شما را لطیف تر از برگ می کند. با اپیلاسیون موهای شما کم کم، کم شده و سرانجام نابود می شوند. خدمات اپیلاسیون دائمی و معمولی توسط اپیلاسیون کار حرفه ای، در اتاقی مجزا و بهداشتی و با وسایل یکبار مصرف انجام میشود.

اپیلاسیون و وکس تخصصی ناهیرا – اپیلاسیون یکی از راههای از بین بردن موهای زائد و ناخواسته می باشد. در این روش موهای زائد از ریشه کنده میشوند، به همین علت طرفداران زیادی دارد تا دیرتر موهای زاید بدنشان رشد کند،

اپیلاسیون گرم – اپیلاسیون با استفاده از موم داغ  رایج ترین روش از بین بردن موهای زائد در بین مردم می باشد. ابتدا موم را روی حرارت قرار داده تا به حالت مایع درمی آید سپس بوسیله یک کارتک روی پوست در جهت رویش موی بدن مالیده میشود . بعد با استفاده از یک تکه پارچه یا نوار گاز استریل موها و موم را در جهت رشد مو از روی پوست پاک خواهد شد. این کار بهداشتی است چرا که وسایل و مواد آن بهداشتی می باشد.

اپیلاسیون سرد – موم سرد بر روی نوارهای از پیش آماده مالیده شده اند که می توانند مستقیما بر روی پوست چسبانده شوند. مو به موم سرد روی نوار می چسبد و با یک حرکت سریع از روی پوست جدا می شود. موم سرد به عنوان موم فارسی Persian Waxing نیز شناخته شده است. این کار در منزل توسط اکثر مردم انجام می شود  ، اما بهتر است به متخصصان حوزه زیبایی مراجعه شود تا بهترین روش متناسب با پوست شما برایتان در نظر گرفته شود.

وکسوکس کردن یکی از تکنیک های مورد استفاده برای از بین بردن موهای زاید است. کیت های وکس خانگی برای کسانی که وقت و پول انجام این کار را به صورت حرفه ای ندارند، در دسترس است. با این حال اگر دقت نکنید وکس خانگی می تواند با کثیف کاری همراه باشد. به علاوه وکس نامناسب می تواند باعث تحریک و زخم شدن یا کبودی پوست شود.  بهترین راه برای وکس کردن مراجعه به متخصصین امور زیبایی می باشد.

اپیلاسیون پیشرفته یا دائم – در اپیلاسیون پیشرفته از موم‌هایی ساخته شده از صمغ درخت کاج و موم عسل استفاده می‌شود و قبل و بعد از اپیلاسیون از لوسیون استفاده می‌شود. این روش با نفوذ به ریشه مو باعث ضعیف شدن و از بین رفتن موها می‌‌گردد. به دلیل وجود گیاه آلوورا و ویتامین‌هایی در ترکیبات این موم‌ها بعد از انجام اپیلاسیون، پوست بسیار نرم و لطیف می‌باشد.

موم های دائم به شکل های مختلفی در بازار و مغازه های آرایشی موجود است که در سالن های اپیلاسیون از آن ها استفاده می شود اما مصرف موم های دائم به خاطر چسبندگی بسیار بالا و لایه برداری پوست بسیار حساس است که باید بعد از مصرف این موم ها از لوسیون ها و یا روغن هایی با چربی بالا استفاده کرد.

اپیلاسیون و وکس تخصصی ناهیرا – اصلی ترین فاکتور در تعرفه اپیلاسیون ناحیه ای از بدن است که کار روی آن انجام می‌شود. قیمت اپیلاسیون بر این اساس به شکل ‌بندی زیر ارائه می‌شود:

 • اپیلاسیون کل بدن
 • اپیلاسیون صورت
 • اپیلاسیون پا
 • اپیلاسیون دست
 • اپیلاسیون بیکینی یا اپیلاسیون ناحیه تناسلی
 • اپیلاسیون زیر بغل
 • اپیلاسیون شکم تا زیر سینه
 • اپیلاسیون کمر از بالای باسن تا خط سوتین
 • اپیلاسیون باسن
 • اپیلاسیون گردن

خدمات تخصصی مرکز اپیلاسیون ناهیرا:

 • کار با خشاب شخصی و کاملا بهداشتی بدون درد در زمان کوتاه
 • ارائه انواع موم های گیاهی ، اسپانیایی ،فاین وکس ، دائم ، انواع خشاب های ایتالیایی ، بادی وکس ، ذغال ، جلبک ، عسل ، الوورا ، رازیانه و …
 • کار با انواع پدهای مخصوص اپیلاسیون
 • کلیه وسایل یکبار مصرف و بهداشتی
 • ارایه انواع لوسیون، روغن و ژل های مخصوص بعد از اپیلاسیون به صورت رایگان موثر در کاهش رشد موها ، روشن شدن پوست ، ضد جوش و ….

مرکز اپیلاسیون تخصصی ناهیرا در منطقه غرب تهران و در خیابان ستارخان واقع شده که شما عزیزان میتونین از خدمات اپیلاسیون تخصصی با مواد کاملا گیاهی، خشاب های شخصی و مواد یکبار مصرف را در  این سالن با قیمت مناسب استفاده کنین.


اطلاعات کامل سالن زیبایی ناهیرا در سایت تبلیغاتی ترندیفا قرار گرفته است

همین حالا بصورت آنلاین رزرو کنید و ۲۰% تخفیف بگیرید.