میکاپ و گریم

میکاپ و گریم تخصصی | سالن زیبایی و مرکز اپیلاسیون ناهیرا

میکاپ و گریم در جذابیت و زیبایی چهره خانم ها تاثیر بسیار زیادی دارد و خیلی از خانم ها دوست دارند در مجالس و مهمانی های خود، منحصر به فرد باشند و مانند الماس بدرخشند. پس بهتر است هر خانمی برای انتخاب مدل آرایش صورت خود حساسیت کافی را به خرج دهد تا با چهره ای زیبا و متفاوت در جشن عروسی خود ظاهر شود

میکاپ و گریم – اگر مایل هستید در مجالس و عروسی ها بدرخشید، بهتر است از مدل آرایش های جدید برای میکاپ صورت خود استفاده کنید.

اگر میکاپ جدیدی که انتخاب کردید به درستی روی صورت شما انجام شود، علاوه براینکه چهره شما را زیباتر و جذاب تر نشان می دهد، باعث می شود عیب های موجود در چهره شما هم کمتر دیده شود.

امروزه از مدل آرایش های اروپایی، لایت و ملایم برای میکاپ عروس استفاده می شود و می توان گفت مدل آرایش لایت جایگزین آرایش های خلیجی و غلیظ شده اند و برای داشتن آرایشی بدون نقص و زیبا، بهتر است از گریم در کنار آرایش عروس استفاده شود و گریم صورت می تواند عیب های موجود در چشم ها و بینی و … را بپوشاند و زیبایی چهره تان را چندین برابر کند.

میکاپ و گریم و زیبا نشان دهنده هنر دست یک آرایشگر حرفه ای است و استفاده از رنگ های مناسب در آرایش صورت می تواند جذابیت خاصی را به چهره شما بدهد و این خیلی مهم است که میکاپ آرتیست آرایش صورت را بر اساس فرم صورت و ویژگی های ظاهری شما انتخاب کند تا چهره ای متفاوتی در جشن عروسی تان داشته باشید.

سالن زیبایی ناهیرا بهترین آرایشگاه زنانه در غرب تهران و خیابان ستارخان، میکاپ و گریم تخصصی توسط، ملیکا فکری و دیگر میکاپ آرتیست ها در سالن زیبایی ناهیرا، انجام میشود که سعی داریم بهترین و بروز ترین خدمات و میکاپ حرفه ای تخصصی را به شما خانم های عزیز ارائه دهیم.

ملیکا فکری - میکاپ آرتیست سالن زیبایی ناهیرا

ملیکا فکری میکاپ آرتیست حرفه ای و با سابقه در زمینه گریم و میکاپ تخصصی و اکستنشن مژه، بهترین خدمات را به شما عرضه میکند.

گریم و میکاپ تخصصی سالن زیبایی ناهیرا مدرن ترین مرکز تخصصی میکاپ و تغییر چھره – با مدرک بین المللی از اروپا یکی از بهترین آرایشگاههای غرب تهران در منطقه ستارخان میباشد.


اطلاعات کامل سالن زیبایی ناهیرا در سایت تبلیغاتی ترندیفا قرار گرفته است

همین حالا بصورت آنلاین رزرو کنید و ۲۰% تخفیف بگیرید.