آرایش عروس

خدمات حرفه ای میکاپ سالن زیبایی ناهیرا

در گریم عروس، باید ضمن شناخت نقاط ضعف و قوت چهره، زیبایی‌های صورت را برجسته نمود و عیوب آن را برطرف کرد تا با آرایشی متعادل، زیبایی صورت چندین برابر شود. میکاپ آرتیست‌های حرفه‌ای ما با خوشروئی و صبوری ضمن در نظر گرفتن به روزترین متدهای آرایشی و با استفاده از بهترین برندهای روز دنیا، متناسب با اجزای صورت شما، برایتان چهره‌ای رویائی و خاص خلق خواهند کرد.

  •      – استفاده ازمواد گریم حرفه ای
  •      – میکاپ و گریم حرفه ای و تخصصی طبق مدلهای جدید و ژورنالی
  •      – توسط گریمور مجرب و حرفه ای
  •      – استفاده از مژه و ناخن پرداخت هزینه جداگانه
  •      – در محیطی زیبا ؛ آرامبخش ؛ بهداشتی و صمیمی

کوتاهی مو زنانه با به روز ترین مدل های مو

گریم در آرایش استفاده از تکنیک های سایه روشن برای تاکید بر ویژگی های طبیعی چهره و برجسته سازی زیبایی هاست . می توانید به راحتی آن را یاد بگیرید و با کمی دقت با توجه به چهره خود اجرا کنید .

طبق نظر آرایشگر حرفه ای لس آنجل Brande Bytheway , قسمت اصلی آرایش , برجسته سازی توسط تعیین حدو مرزهاست.خیلی ها فکر میکنند انجام دادن اینکار در خانه امکانپذیر نیست , اما اینکار راحت تر از آن چیزیست که شما فکر می کنید!

برند میگوید : “گریم بازی با سایه روشن هاست , ایجاد حدود و برجسته کردن ویژگیهای طبیعی صورت “. برای بدست آوردن این تکنیکها ما قدم به قدم با آرایشگر حرفه ای ” برند ” پیش میرویم تا به کار بردن این تکنیکها و ابزراهای لازم را یاد بگیریم . این تکنیکها و رویکرد ها , روی هر شخص باتوجه به ویژگیهای آن شخص متفاوت خواهد بود اما روش کلی کار یکی است .

مدل موهای کوتاه بر اساس کوتاهی کوتاه موهای کوتاه باعث ایجاد ظریف تر و چشمانداز کمرنگ موها می شود که بلافاصله بالاترین امتیاز را کسب می کند. صرف نظر از نوع موی شما، شما در اینجا تعداد زیادی از هیرکات مو فوق العاده، از جمله موهای کوتاه موج، موهای طبیعی برای موهای کوتاه، موهای کوتاه پانک و موهای کوتاه برای موهای ضخیم یا مویی را میبیینید.

همین حالا بصورت آنلاین رزرو کنید و ۲۰% تخفیف بگیرید.