خدمات سامبره

سالن زیبایی ناهیرا ارائه تخصصى ترین خدمات رنگ و مش با جدیدترین متدها شامل آمبره , سامبره , بالیاژ، پاک کردن رنگ های مشکی و شرابی به روش بوماژ، متاایاژ و همینطور مش های ناژونایس، آلفابتیکال و نامریکال که جدید ترین مش های ۲۰۱۸ بوده و انجام انواع مش های کلاسیک، لایتهای فانتزی، لایتهای ۲۰۱۸ ، هایلایت، لولایت، هاف لایت و لایت های کلاسیک در بهترین مرکز تخصصی رنگ و مش مو در منطقه ستارخان تهران.

شما لایق بهترین ها هستید، بهترین ها را از ما بخواهید.

در سالن زیبایی ناهیرا خدمات رنگ مو، رنگ و مش ، هایلایت، آمبره و بالیاژ :موهای خوشرنگ و در عین حال سالم در زیبایی خانم ها بسیار تاثیر دارد. رنگ مو امری کاملا سلیقه ای است و هر کس برای تنوع دادن به موهای خود روشی را انتخاب میکند. برخی به یک رنگ موی ساده اکتفا میکنند که بسیار هم پسندیده است و یک رنگ موی ساده اما زیبا که به صورت شما بیاید فوق العاده تاثیرگذار خواهد بود.

برخی میل به تنوع بیشتری دارند و هایلایت یا مش را روی موهای خود امتحان میکنند. هایلایت و مش هرکدام زیبایی متفاوتی دارند و بسته به سن و چهره افراد انتخاب میشود.متدهای جدید رنگ و مش که امروزه مد شده است مانند آمبره سامبره بالیاژ و …. نیز روش های جدیدی است برای زیبایی موهای شما. کلیه خدمات رنگ و مش نیاز به شخصی فوق العاده حرفه ای دارد تا بتواند هر آنچه مدنظر شما است را برایتان به وجود بیاورد.همچنین برای انتخاب رنگ به شما کمک کند تا بتوانید مناسب چهره تان مدل خود را انتخاب کنید.

استفاده از مواد با کیفیت جهت حفظ سلامت موها بسیار مهم است که همه این موارد در سالن زیبایی ناهیرا کاملا رعایت میشود . رنگ های متنوع و روز دنیا و تکنیک های جدید را به شما ارایه می دهیم با تضمین صد در صد سلامت موهایتان. خدمات کراتیه , ویتامینه , بوتاکس و اولاپلکس تراپی روش هایی است که در این سالن برای افرادی که موهایشان آسیب دیده است انجام میشود تا لذت داشتن موهایی سالم را دوباره تجربه کنید.ریمو کردن موهای شرابی و مشکی تخصص ماست و میتوانید موهایتان را به هر رنگی که تمایل دارید دربیاورید.

سالن زیبایی ناهیرا با در اختیار داشتن اساتید کارآزموده در زمینه رنگ و مش ، هایلایت ، آمبره ، سامبره و بالیاژه و با تسلط کامل بر متد های روز دنیا و تکینک های منیر که امروزه این روش بیشترین طرفداران را به خود جلب کرده، شما را در دستیابی به آنچه در نظر دارید یاری می نماید

خدمات رنگ و های لایت ناهیرا

استفاده از مواد با کیفیت جهت حفظ سلامت موها بسیار مهم است که همه این موارد در سالن ناهیرا کاملا رعایت میشود . رنگ های متنوع و روز دنیا و تکنیک های جدید را به شما ارایه می دهیم با تضمین صد در صد سلامت موهایتان. خدمات کراتیه , ویتامینه , بوتاکس و اولاپلکس تراپی روش هایی است که در این سالن برای افرادی که موهایشان آسیب دیده است انجام میشود تا لذت داشتن موهایی سالم را دوباره تجربه کنید.ریمو کردن موهای شرابی و مشکی تخصص ماست و میتوانید موهایتان را به هر رنگی که تمایل دارید دربیاورید.

سالن زیبایی ناهیرا با در اختیار داشتن اساتید کارآزموده در زمینه رنگ و مش ، هایلایت ، آمبره ، سامبره و بالیاژه و با تسلط کامل بر متد های روز دنیا و تکینک های منیر که امروزه این روش بیشترین طرفداران را به خود جلب کرده، شما را در دستیابی به آنچه در نظر دارید یاری می نماید.

آخرین نمونه کارها

نگاه اول

خدمات رنگ و هایت لایت سالن زیبایی ناهیرا

امروزه رنگ کردن موها یکی از مهمترین و اساسی ترین ابزارهای زیباسازی بخصوص در بین بانوان است. خدمات رنگ مو دارای آیتم ها و گستردگی فروان است و معمولا هرساله یک ترند جدید نیز به آن اضافه می شود که از جمله آنها می توان به آمبره، سامبره، بالیاژ و آیتم های دیگر اشاره کرد. وجود این همه مدل و ترند افراد را برای انتخاب بهترین گزینه سردرگم می کند.

  • رنگ مو های فصلی، رنگ مو سال طبق متد روز ۲۰۱۷ و جدید
  • رنگ کردن مو هماهنگ با رنگ پوست شما ( برای پوست گندمی، پوست سفید، پوست تیره ، پوست سبزه ، پوست برنزه و …. )
  • انواع رنگ مو های نسکافه ای , رنگ مو شکلاتی رنگ مو عسلی, شرابی ,رنگ بلوند,رنگ مو زیتونی و دیگر رنگ ها طبق سلیقه شما
  • استفاده از بهترین رنگ ها و مواد در حضور مشتری
  • انواع لایت های رنگی بدون دکلر
  • جدیدترین مش ها با متد روز بدون سوختی مو
  • مدرنترین رنگ ها
  • ازبین بردن رنگ مشکی و شرابی بدون دکلره

آشنایی با تفاوت بین انواع تکنیک های رنگ کردن مو

اولین استایلی که از خدمات رنگ مو برای معرفی به شما دوستان انتخاب کرده ایم، استایل بالیاژ که به روش نقاشی کردن موها هم شهرت دارد می باشد. بالیاژ کردن نحوه ای از هایلایت کردن مو می باشد که دارای دامنه ای گسترده از رنگ می باشد. در روش بالیاژ شما یک ترکیب چند بعدی از رنگ را به موهایتان می بخشید و از ریشه تا به نوک موها رنگ را به صورت طبیعی و تدریجی در بین موها مشاهده می شود.

دومین استایلی که از خدمات رنگ مو برای معرفی به شما دوستان انتخاب کرده ایم، استایل جذاب و پرطرفدار آمبره می باشد. روش رنگ کردن مو در استایل رنگ مو آمبره به این شکل است که موها از قسمت ریشه تا به سمت نوک مو روشن تر می شود. به عبارتی موها در قسمت ریشه تیره ترین بخش و در نوک روشترین بخش را دارد.

سومین استایلی که از خدمات رنگ مو برای معرفی به شما دوستان انتخاب کرده ایم، استایل زیبا و خارق العاده سامبره می باشد. در حقیقت سامبره همان فرم رنگ کردن مو به فرم آمبره می باشد. در این روش مو  اکثر بخش ها روشن هستند ولی ریشه تیره تر می باشد، البته به فرم طبیعی ترین شکلی که ممکن است به دست آید.

همین حالا رزرو کنید.

[ap-booking]